7 دلیل برای اینکه باید جکوزی بخریم!

7 دلیل برای اینکه باید جکوزی بخریم!

آیا به دنبال این هستید که زندگی خود را کمی متفاوت کنید؟ وقت آن است که کاری انجام دهید تا خودتان را آرام کنید، روحیه خود را تقویت کنید و سلامت کلی خود را بهبود ببخشید. ما رسماً مثل همیشه ناراضی هستیم. طبیعی است که در این زمان های چالش برانگیز به دنبال یک انتخاب باشید. و ما راه حل عالی را داریم: برای خود یک وان جکوزی جدید تهیه کنید!

هیچ چیز بهتر از نشستن در یک جکوزی مجلل در پایان یک روز طولانی نیست. حباب‌ها، آب گرم و جریان‌های جت همگی به شما کمک می‌کنند تا ذهن، بدن و روحتان را آرام کنید.

آیا شما علاقه مند به نصب جکوزی هستید اما هنوز هم به برخی از محاسن آن شک دارید؟ پس با فرس کالا همراه باشید تا 7 دلیل کلیدی که همه باید برای خود جکوزی بخرند، بخوانید.

7 دلیل برای خرید جکوزی

چرا باید جکوزی خانگی داشته باشیم؟

1) تاثیر جکوزی بر سلامتی

جکوزی فقط یک وسیله لوکس برای خانه شما نخواهد بود. همچنین تأثیر مثبت مستقیمی بر سلامتی شما خواهد داشت. آیا می انستید که کلمه “Spa” در واقع مخفف “Salus per aquam” است؟ این یک عبارت لاتین باستانی برای “سلامت از آب” است. واضح است که مدت زیادی است که مردم فواید آب گرم را برای سلامتی می‌دانند و از آن لذت می‌برند. وان آب گرم از طرق مختلف به بدن شما کمک می کند. به عنوان مثال، گرمای آب باعث شل شدن عضلات، کاهش درد یا ناراحتی و تسهیل جریان خون می شود. شناوری طبیعی فشار را از استخوان های خسته نیز از بین می برد و به آنها استراحت خوبی میدهد. با احساس استراحت و شادابی از خستگی روزانه و فشار زیاد کار در خانه ی خود دور میشوید.

2) احساس آرامش و دقایقی بی استرس

مزایای سلامتی جکوزی فقط ماهیتی فیزیکی ندارد. همچنین چیزی ذاتا آرامش بخش در آن وجود دارد که به سلامت ذهنی و عاطفی شما نیز کمک میکند. درست مثل دوش گرفتن در کابین دوش شیشه ای و یک حمام داغ است! شما نمیتوانید احساس کنید که سطح استرس شما  کاهش مییابد. نگرانی ها از بین میروند زیرا گرما اجازه میدهد تا هر گونه تنشی از عضلات شما خارج شود. البته، جکوزی ها مزیت اضافه فضای اضافی را دارند. شما میتوانید راحت بنشینید و کاملاً در آب گرم و جوشان غوطه ور شوید. ماساژ عضلانی ارائه شده توسط جت استریم ها را انجام دهید و حالا شما یک بلیط یک طرفه برای آرامش خود دارید.

 احساس آرامش و دقایقی بی استرس

3) بهتر بخوابید

هیچ چیز بدتر از خواب بد شبانه نیست. شما خسته، بی تمرکز و تحریک پذیر وارد روز میشوید. شما با یک فانک راه میروید، نمیتوانید واضح فکر کنید یا احساس مثبت داشته باشید. خوشبختانه، وان آب گرم میتواند این رویداد را متوقف کند. به هر حال، طبیعی است که وقتی ذهن و بدن شما آرام‌تر هستند بهتر بخوابید. یک نشستن کوتاه در جکوزی قبل از زمان خواب به تغییر وضعیت شما کمک میکند. این یک اثر خواب آور است، ذهن شما را به حالت آمادگی برای سرزمین رویایی سوق می دهد! کیفیت و میزان خواب شما احتمالاً در این فرآیند بهبود میابد.

4) مصرف کمتر آب

مصرف آب یکی از دغدغه های رایج صاحبان خانه هایی است که به فکر نصب جکوزی هستند. آنها اندازه وان را می بینند و در فکر قبض آب ماهانه خود می افتند! با این حال، در واقعیت، حمام کردن در وان آب گرم یا جکوزی بسیار کارآمدتر از حمام معمولی است. پس از همه، شما یک حمام میکنید و قبل از اینکه آب را به داخل فاضلاب بفرستید، یک بار از آن استفاده کنید. از طرف دیگر وان های آب گرم فقط هر 3 تا 6 ماه یکبار به آب تازه نیاز دارند. شما از تمام مزایای سلامتی (و بیشتر) غوطه ور شدن در حمام، بدون قبض آب بسیار بالا بهره مند میشوید.

مصرف کمتر آب

5) میتوانید در طول سال از جکوزی استفاده کنید

داشتن یک استخر روباز عالی است. آنها برای کل خانواده سرگرم کننده هستند، مکانی عالی برای استراحت هستند و به شما کمک میکنند تا کمی ورزش کنید. اما شما فقط در ماه های گرم تابستان میتوانید در آنها شنا کنید! خارج از این بازه زمانی محدود، آب برای لذت بردن از آن خیلی سرد است. سپس، البته، کار تعمیر و نگهداری گسترده مورد نیاز برای تمیز نگه داشتن آب و شنا کردن وجود دارد. اما وان جکوزی هیچ کدام از این مشکلات را ندارد. میتوانید در تمام طول سال از آنها استفاده کنید. ممکن است بیرون هوا سرد باشد، اما هنوز هم میتوانید از جکوزی به خوبی استفاده کنید. تصور کنید در زمستان در بیرون از خانه هستید، اطراف آن را برف احاطه کرده است و زیر آسمان پرستاره ی شب در آب و بخار خیس شده اید!

میتوانید در طول سال از جکوزی استفاده کنید

6) متناسب با نیاز شما

جکوزی ها در اشکال و اندازه های مختلف با سبک ها و ویژگی های بی شماری وجود دارند که میتوانید از بین آنها انتخاب کنید. این خبر خوبی است! این بدان معنی است که میتوانید جکوزی خود را مطابق با برنامه ها و ترجیحات خود سفارش دهید. ممکن است بخواهید فضای بزرگی داشته باشید که در آن به عنوان یک خانواده بنشینید، با تعداد زیادی صندلی و جت برای راضی نگه داشتن همه ی اعضای خانواده. شاید قصد دارید از مهمانان پذیرایی کنید و بخواهید سیستم های صوتی و چراغ های LED نصب کنید. شاید بخواهید به جای آن یک جکوزی صمیمی با نور کم انتخاب کنید.

7) هر زمان که بخواهید میتوانید از آن استفاده کنید

هر گونه دسترسی به جکوزی بهتر از هیچ چیز است. ممکن است دوستی داشته باشید که جکوزی داشته باشد یا بتوانید در مرکز تفریحی محلی از آن استفاده کنید. با این حال، اجازه دهید با آن روبرو شویم؛ هیچ یک از این شرایط ایده آل نیست! برای ورود باید هزینه پذیرش پرداخت کنید، به دعوت‌نامه‌ها تکیه کنید و برای رسیدن به آنجا، هر چند دور سفر کنید. همه چیز زمانی که شما یک جکوزی برای خودتان داشته باشید تغییر میکند. ناگهان، شما پاداش دسترسی نامحدود را درو میکنید! درست همانجا در حیاط خلوت شماست تا هر زمان که دوست داشتید از آن استفاده کنید. هیچ قانونی برای پیروی، راضی کردن مردم، یا غریبه های نیمه پوشیده وجود ندارد. این جکوزی خصوصی شماست که در آن استراحت کنید و هر کاری که میخواهید انجام دهید.

هر زمان که بخواهید میتوانید از آن استفاده کنید

وقتی امکانات و ویژگی ها را می بینیم، ممکن است فکر کنیم که همگی وان های معمولی هستند، اما اگر به داخل آن ها نگاه میکنیم، تفاوت های بسیار محسوسی را مشاهده می کنیم، به خصوص در مورد جت های هیدروماساژ.

یک وان معمولی سطح صاف و تمیزی دارد، در حالی که وان جکوزی دارای ویژگی های متنوعی است که آن را به طور قابل توجهی متفاوت می کند.

این فقط یک موضوع زیبایی شناختی نیست، وان جکوزی بطور کامل بعد از یک روز پر استرس به مرکز آرامش شما تبدیل میشود. در داخل وان قسمت هایی وجود دارند که از جت‌هایی تشکیل شده‌اند، قطعات کوچک منحصربه‌فردی که وظیفه دفع آب تحت فشار را بر عهده دارند که بر روی نواحی بدن تأثیر می‌گذارند و باعث راحتی و ارامش شما میشوند

وقت آن است که برای خود جکوزی خانگی بخرید!

هیچ کس از خرید جکوزی خانگی برای خود پشیمان نیست! چرا؟ زیرا دسترسی آسان به جکوزی بهترین راه برای تقویت روحیه، کاهش سطح استرس، معاشرت با عزیزان و احساس بهتر در همه جا است. امیدوارم اطلاعات موجود در این بلاگ شما را متقاعد کرده باشد که برای خودتان یکی را تهیه کنید. آیا به دنبال خرید یک جکوزی برای خانواده خود هستید؟ با مشاوران ما در آریا فرس در تماس باشید و از مشاوره ی رایگان آن ها بهره مند شوید.

محصولات فرس کالا از گارانتی 5 ساله و 15 سال خدمات پس از فروش برخوردار است و حس خوب خریدی مطمئن رابه شما القا میکند.

وقت آن است که برای خود جکوزی خانگی بخرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید