پارتیشن حمام

پارتیشن حمام2

پارتیشن به جدا کننده هایی اطلاق میشود که به وسیله آن می توان حداکثر استفاده از فضا را برد. به طور مثال فضاهایی که دارای مساحت زیادی میباشند را میتوان به وسیله این محصول تقسیم بندی کرد و بهترین استفاده را از آن ها نمود.

از این محصول در فضاهای مختلف میتوان استفاده کرد؛ نظیر فضاهای مسکونی، فضاهای اداری، فضاهای تجاری و غیره. به هر سیستمی که بتوان از آن برای جداسازی فضا استفاده کرد پارتیشن گفته میشود. در اصطلاح به این محصول جدا کننده کاذب نیز گفته میشود.

خرید پارتیشن

پارتیشن ها در انواع مختلفی تولید میشوند. هر شخص با توجه به بودجه ای که دارد میتواند متناسب با نیاز خود یکی از این پارتیشن ها را خریداری نماید.

 • پارتیشن اداری
 • پارتیشن خانگی
 • پارتیشن حمام

انواع پارتیشن حمام

پارتیشن اداری

در پاسخ به این سوال که پارتیشن اداری برای چه مکان هایی مناسب میباشد باید این گونه گفت که:

از پارتیشن اداری برای جداسازی انواع فضا اداری در یک مکان استفاده میشود. جدا کننده ها علاوه بر جنبه زیبایی، در فضای دکوراسیون داخلی بسیار حائز اهمیت میباشند. استفاده از جدا کننده های اداری تاثیر بسیار زیادی بر نمای مجموعه شما و زیبایی آن دارد.

به طور معمول از این محصول برای نظم دهی کارکنان و ایجاد حریمی امن برای آن ها استفاده میشود. اجرای پارتیشن اداری به مراتب ارزان تر از نصب دیوارهای پیش ساخته است. جدا کننده های اداری در انواع مختلفی تولید و توزیع میشوند نظیر: شیشه ای، فلزی و چوبی که هر کدام بسته به ماهیت جنسی که دارند دارای کاربردی متفاوت میباشند.

پارتیشن اداری

پارتیشن خانگی

این مدل از جدا کننده ها برای خانه هایی استفاده میشوند که دارای فضایی کوچک هستند و غالبا امکان استفاده از دیوار را درون خود ندارند. این نوع از جدا کننده ها در خانه ها بسیار کاربردی میباشند و به وسیله آن می توان قسمتی از خانه را از دید خارج کرد و بهترین استفاده را از یک خانه کوچک کرد.

این نکته هم حائز اهمیت میباشد که در بعضی موارد به دلیل بزرگ بودن فضای داخلی منزل باید از جدا کننده هایی استفاده کرد تا بتوان به وسیله آن فضای حال و پذیرایی را از هم جدا کرد.

پارتیشن خانگی

پارتیشن حمام

به دلیل استقبالی که از کابین دوش شیشه ای شد، این نوع از کابین ها در مدل های مختلفی تولید شدند. یکی از مدل های کابین پارتیشن حمام میباشد. در تولید این نوع از جدا کننده ها از شیشه های فریم لس و یا سکوریت استفاده میشود.

پارتیشن حمام

انواع جدا کننده حمام

جدا کننده های حمام در انواع مختلفی تولید میشوند که در این مقاله به چند مورد از آن ها اشاره میکنیم.

جدا کننده های شیشه ای حمام فریم لس

جدا کننده های شیشه ای حمام نیم فریم

جدا کننده های شیشه ای فریم دار

و غیره.

در انواع مدل هایی که ذکر کردیم میتوان با استفاده از برچسب ها و سند بلاست ها اقدام به مات نمودن شیشه کرد.

انواع جدا کننده حمام

خرید پارتیشن حمام

امروزه خرید پارتیشن حمام و خرید کابین دوش و خرید جکوزی به یکی از طراحی های مورد علاقه افراد تبدیل شده است. استفاده از پارتیشن حمام بسیار لوکس میباشد و افراد علاقه ویژه ای به استفاده از این جدا کننده دارند.

خرید پارتیشن حمام

قیمت پارتیشن حمام

قیمت پارتیشن حمام و با توجه به متراژ و انتظاراتی که کارفرما از خروجی کار دارد متنوع میباشد. قیمت پارتیشن حمام با توجه به نوع شیشه و برچسب هایی که بر روی آن استفاده میشود، متغیر میباشد. در حالت کلی و برای گرفتن قیمت میتوانید با کارشناسان ما در مجموعه فرس کالا در ارتباط باشید.

 

قیمت پارتیشن حمام

فروش پارتیشن حمام

فروش پارتیشن حمام بسیار کاربردی و همه گیر شده است به طوری که افراد زیادی به دنبال ساخت و پیاده سازی این مدل از پارتیشن ها میباشند. مجموعه فرس کالا در زمینه فروش پارتیشن حمام بسیار تخصصی عمل کرده و شما علاقه مند عزیز به این نوع پارتیشن به راحتی میتوانید با بهره گیری از مشاورین خبره ما بهترین انتخاب را داشته باشید.

جدا کننده های شیشه ای با طراحی ایتالیایی

در ساخت این مدل از جدا کننده ها از فریم های مخصوصی استفاده میشود. فریم هایی با نام دو تکه ضربه ای. این مدل از فریم ها به صورت فابریک تولید میشوند و دارای استحکام بسیار بالایی میباشند. برای اجرایی کردن این مدل از جدا کننده ها فریم هایی در سقف، کف و یا دیواره ها استفاده میشود.

این مدل از فریم ها به صورت دو تکه بوده و بعد از نصب شیشه و زوار اصلی نوار متحرک بر روی این زوار نصب میشود.

برای جلوگیری از هرگونه ارتعاشی نوارهای پلاستیکی درون فریم قرار داده میشود. در این مدل تمامی شیشه هایی که به صورت یکپارچه در کنار یک دیگر نصب شده اند به وسیله نوارهای باریکی از هم جدا شده اند. قابل ذکر میباشد استفاده از این نوع شیشه و فریم های آن باعث جلوگیری از ورود ذرات گرد و غبار و جلوگیری از ایجاد هر نوع صدایی میشود.

به همین دلیل میباشد که این کار توانسته است نظر کارفرمایان را به خود جلب کند و علاقه مندان بسیاری پیدا کند. در هنگام نصب این مدل از جدا کننده ها از بهترین شیشه موجود در بازار یعنی شیشه سوپر کلییر استفاده میشود.

جدا کننده های شیشه ای با طراحی ایتالیایی

جدا کننده های شیشه ای به صورت دو جداره

همان طور که از نام این مدل پارتیشن ها پیداست عایقی در برابر صدا هستند. به راحتی میتوان این مدل از جدا کننده ها را با دیوار های گچی و سیمانی برابر دانست. قیمت این نوع از جدا کننده ها از مدل های دیگر بیش تر میباشد؛ چرا که عملکردی همچون دیوارهای سیمانی را دارند.

انواع مختلف جدا کننده های شیشه ای به شرح ذیل میباشد:

جدا کننده شیشه ای با طراحی کرتین وال

جدا کننده شیشه ای با طراحی فریم لس

جدا کننده شیشه ای متحرک

جدا کننده شیشه ای طرح دار

جدا کننده شیشه ای تک جداره

جدا کننده شیشه ای با طراحی استیل

جدا کننده های شیشه ای به صورت دو جداره

نحوه اجرایی شدن جدا کننده های شیشه ای

بر قراری ارتباط با کارشناسان مجموعه ما.

ارسال کردن ابعاد دلخواه شما برای اجرای پروژه.

اعلام درخواست خود مبنی بر نوع پارتیشن دلخواه شما.

دریافت پیش فاکتور.

ارسال نقشه پروژه ای که قصد پارتیشن بندی آن را دارید.

اعلام زمانی برای تحویل محصول به کارفرما.

جدا کننده های شیشه ای به صورت دو جداره

جدا کننده ها از نظر جابه جایی

جدا کننده ها به دو نوع ثابت و متحرک تقسیم بندی میشوند.

پارتیشن ثابت: به نوعی از جدا کننده ها گفته میشود که به وسیله پیچ و مهره به زمین قفل میشوند و امکان جابه جایی آن در حالت کلی و بدون استفاده از ابزارآلات میسر نمیباشد.

پارتیشن متحرک: این مدل از جدا کننده ها همان گونه که از نامشان پیدا است به راحتی قابل جابه جایی میباشند. جدا کننده های متحرک به جدا کننده هایی گفته میشود که جابه جایی آن از طریق محوریت کف و یا سقف انجام پذیر میباشد.

این مدل از جدا کننده ها در مکان هایی استفاده میشوند که به دنبال دیواری ثابت نیستند و میخواهند به طور موقت از یک جدا کننده استفاده کنند.

اگر قصد خرید پارتیشن حمام و یا کابین دوش شیشه ای را دارید پیشنهاد ما به شما خرید از فرس کالا است چرا که محصولات ما دارای 5 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش منسجم میباشد.

نحوه اجرایی شدن جدا کننده های شیشه ای

مزیت مجموعه فرس کالا

با بهره گیری از مشاوران متخصص در این حوزه بهترین راهنمایی را در اختیارتان میگذاریم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. دغدغه طراحان ما بالا بردن کیفیت و ایجاد کاربری مناسب در هنگام ساخت میباشد. شیشه هایی که برای ساخت جدا کننده از آن ها استفاده میشود دارای بالاترین کیفیت میباشند تا از بروز خطرات احتمالی جلوگیری کنند. در سریع ترین زمان ممکن بهترین نوع جدا کننده های شیشه ای را همراه با عایق صوتی در محیط های شلوغ اداری فراهم میکنیم.

رنگ فریم ها را با توجه به رنگ سازمانی و یا فضای منزل شما آماده میکنیم. با دلخواه شما و با دستور شما از استیکرها و رفلکس های با کیفیت استفاده میکنیم. آریا فرس با بهره گیری از استراکچرهای استاندارد فضایی زیبا را خلق میکنیم.

رنگ فریم ها

2 دیدگاه در “پارتیشن حمام

 1. مجیدی گفت:

  این پارتیشن ها عایق هم هستند؟

  1. forskala1 گفت:

   بله عایق هستند
   برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید