وبلاگ

پارتیشن حمام

پارتیشن لوکس

پارتیشن

پارتیشن به جدا کننده هایی اطلاق می شود که به وسیله آن می توان حداکثر استفاده از فضا را برد. به طور مثال فضاهایی که دارای مساحت زیادی می باشند را می توان به وسیله این محصول تقسیم بندی کرد و بهترین استفاده را از آن ها نمود. از این محصول در فضاهای مختلف می توان استفاده کرد؛ نظیر فضاهای مسکونی، فضاهای اداری، فضاهای تجاری و غیره. به هر سیستمی که بتوان از آن برای جداسازی فضا استفاده کرد پارتیشن گفته می شود. در اصطلاح به این محصول جدا کننده کاذب نیز گفته می شود.

خرید پارتیشن

پارتیشن ها در انواع مختلفی تولید می شوند. هر شخص با توجه به بودجه ای که دارد می تواند متناسب با نیاز خود یکی از این پارتیشن ها را خریداری نماید.
  • پارتیشن اداری
  • پارتیشن خانگی
  • پارتیشن حمام

پارتیشن

پارتیشن اداری

در پاسخ به این سوال که پارتیشن اداری برای چه مکان هایی مناسب می باشد باید این گونه گفت که:
از پارتیشن اداری برای جداسازی انواع فضا اداری در یک مکان استفاده می شود. جدا کننده ها علاوه بر جنبه زیبایی، در فضای دکوراسیون داخلی بسیار حائز اهمیت می باشند. استفاده از جدا کننده های اداری تاثیر بسیار زیادی بر نمای مجموعه شما و زیبایی آن دارد. به طور معمول از این محصول برای نظم دهی کارکنان و ایجاد حریمی امن برای آن ها استفاده می شود. اجرای پارتیشن اداری به مراتب ارزان تر از نصب دیوارهای پیش ساخته است. جدا کننده های اداری در انواع مختلفی تولید و توزیع می شوند نظیر: شیشه ای، فلزی و چوبی که هر کدام بسته به ماهیت جنسی که دارند دارای کاربردی متفاوت می باشند.

پارتیشن خانگی

این مدل از جدا کننده ها برای خانه هایی استفاده می شوند که دارای فضایی کوچک هستند و غالبا امکان استفاده از دیوار را درون خود ندارند. این نوع از جدا کننده ها در خانه ها بسیار کاربردی می باشند و به وسیله آن می توان قسمتی از خانه را از دید خارج کرد و بهترین استفاده را از یک خانه کوچک کرد. این نکته هم حائز اهمیت می باشد که در بعضی موارد به دلیل بزرگ بودن فضای داخلی منزل باید از جدا کننده هایی استفاده کرد تا بتوان به وسیله آن فضای حال و پذیرایی را از هم جدا کرد.

پارتیشن حمام

به دلیل استقبالی که از کابین حمام شد، این نوع از کابین ها در مدل های مختلفی تولید شدند. یکی از مدل های کابین پارتیشن حمام می باشد. در تولید این نوع از جدا کننده ها از شیشه های فریم لس و یا سکوریت استفاده می شود.

انواع جدا کننده حمام

جدا کننده های حمام در انواع مختلفی تولید می شوند که در این مقاله به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم.
جدا کننده های شیشه ای حمام فریم لس
جدا کننده های شیشه ای حمام نیم فریم
جدا کننده های شیشه ای فریم دار
و غیره.
در انواع مدل هایی که ذکر کردیم می توان با استفاده از برچسب ها و سند بلاست ها اقدام به مات نمودن شیشه کرد.

خرید پارتیشن حمام

امروزه خرید پارتیشن حمام و خرید کابین دوش شیشه ای به یکی از طراحی های مورد علاقه افراد تبدیل شده است. استفاده از پارتیشن حمام بسیار لوکس می باشد و افراد علاقه ویژه ای به استفاده از این جدا کننده دارند.

قیمت پارتیشن حمام

قیمت پارتیشن حمام و قیمت جکوزی با توجه به متراژ و انتظاراتی که کارفرما از خروجی کار دارد متنوع می باشد. قیمت پارتیشن حمام با توجه به نوع شیشه و برچسب هایی که بر روی آن استفاده می شود، متغیر می باشد. در حالت کلی و برای گرفتن قیمت می توانید با کارشناسان ما در مجموعه فرس کالا در ارتباط باشید.

 

پارتیشن حمام

فروش پارتیشن حمام

فروش پارتیشن حمام بسیار کاربردی و همه گیر شده است به طوری که افراد زیادی به دنبال ساخت و پیاده سازی این مدل از پارتیشن ها می باشند. مجموعه فرس کالا در زمینه فروش پارتیشن حمام بسیار تخصصی عمل کرده و شما علاقه مند عزیز به این نوع پارتیشن به راحتی می توانید با بهره گیری از مشاورین خبره ما بهترین انتخاب را داشته باشید.

مزیت مجموعه فرس کالا

با بهره گیری از مشاوران متخصص در این حوزه بهترین راهنمایی را در اختیارتان می گذاریم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. دغدغه طراحان ما بالا بردن کیفیت و ایجاد کاربری مناسب در هنگام ساخت می باشد. شیشه هایی که برای ساخت جدا کننده از آن ها استفاده می شود دارای بالاترین کیفیت می باشند تا از بروز خطرات احتمالی جلوگیری کنند. در سریع ترین زمان ممکن بهترین نوع جدا کننده های شیشه ای را همراه با عایق صوتی در محیط های شلوغ اداری فراهم می کنیم. رنگ فریم ها را با توجه به رنگ سازمانی و یا فضای منزل شما آماده می کنیم. با دلخواه شما و با دستور شما از استیکرها و رفلکس های با کیفیت استفاده می کنیم. فرس کالا با بهره گیری از استراکچرهای استاندارد فضایی زیبا را خلق می کنیم.

جدا کننده های شیشه ای با طراحی ایتالیایی

در ساخت این مدل از جدا کننده ها از فریم های مخصوصی استفاده می شود. فریم هایی با نام دو تکه ضربه ای. این مدل از فریم ها به صورت فابریک تولید می شوند و دارای استحکام بسیار بالایی می باشند. برای اجرایی کردن این مدل از جدا کننده ها فریم هایی در سقف، کف و یا دیواره ها استفاده می شود. این مدل از فریم ها به صورت دو تکه بوده و بعد از نصب شیشه و زوار اصلی نوار متحرک بر روی این زوار نصب می شود.
برای جلوگیری از هرگونه ارتعاشی نوارهای پلاستیکی درون فریم قرار داده می شود. در این مدل تمامی شیشه هایی که به صورت یکپارچه در کنار یک دیگر نصب شده اند به وسیله نوارهای باریکی از هم جدا شده اند. قابل ذکر می باشد استفاده از این نوع شیشه و فریم های آن باعث جلوگیری از ورود ذرات گرد و غبار و جلوگیری از ایجاد هر نوع صدایی می شود. به همین دلیل می باشد که این کار توانسته است نظر کارفرمایان را به خود جلب کند و علاقه مندان بسیاری پیدا کند. در هنگام نصب این مدل از جدا کننده ها از بهترین شیشه موجود در بازار یعنی شیشه سوپر کلییر استفاده می شود.

جدا کننده های شیشه ای به صورت دو جداره

همان طور که از نام این مدل پارتیشن ها پیداست عایقی در برابر صدا هستند. به راحتی می توان این مدل از جدا کننده ها را با دیوار های گچی و سیمانی برابر دانست. قیمت این نوع از جدا کننده ها از مدل های دیگر بیش تر می باشد؛ چرا که عملکردی همچون دیوارهای سیمانی را دارند.

انواع مختلف جدا کننده های شیشه ای به شرح ذیل می باشد

جدا کننده شیشه ای با طراحی کرتین وال
جدا کننده شیشه ای با طراحی فریم لس
جدا کننده شیشه ای متحرک
جدا کننده شیشه ای طرح دار
جدا کننده شیشه ای تک جداره
جدا کننده شیشه ای با طراحی استیل

جداکننده حمام و سرویس

نحوه اجرایی شدن جدا کننده های شیشه ای

بر قراری ارتباط با کارشناسان مجموعه ما.
ارسال کردن ابعاد دلخواه شما برای اجرای پروژه.
اعلام درخواست خود مبنی بر نوع پارتیشن دلخواه شما.
دریافت پیش فاکتور.
ارسال نقشه پروژه ای که قصد پارتیشن بندی آن را دارید.
اعلام زمانی برای تحویل محصول به کارفرما.

جدا کننده ها از نظر جابه جایی

جدا کننده ها به دو نوع ثابت و متحرک تقسیم بندی می شوند.

پارتیشن ثابت: به نوعی از جدا کننده ها گفته می شود که به وسیله پیچ و مهره به زمین قفل می شوند و امکان جابه جایی آن در حالت کلی و بدون استفاده از ابزارآلات میسر نمی باشد.

پارتیشن متحرک: این مدل از جدا کننده ها همان گونه که از نامشان پیدا است به راحتی قابل جابه جایی می باشند. جدا کننده های متحرک به جدا کننده هایی گفته می شود که جابه جایی آن از طریق محوریت کف و یا سقف انجام پذیر می باشد. این مدل از جدا کننده ها در مکان هایی استفاده می شوند که به دنبال دیواری ثابت نیستند و می خواهند به طور موقت از یک جدا کننده استفاده کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *